Apie mus

 • Sveiki visi!

  Daugiau kaip 12 metų dirbant kartu su Bambuko grindys, UAB bei bambuko grindų klientais, užsitarnavus jų pasitikėjimą, bei nuolat sugrįžtančias puikias rekomendacijas, nusprendėme praplėsti kokybiškų apdailos ir dekoro medžiagų asortimentų ir patenkinti klientų poreikius atsakant į nuolatinį klausimą užduodamą mums – „O ką dar turite?“

  Taip gimė „Šiaurės panda“

  „Šiaurės panda“, tai apdailos ir dekoro namai, sukurti iš didelio noro teikti tik kokybiškus ir išskirtinius produktus jūsų namų jaukumui kurti.
  Dizainerių atrinkti produktai, pabrėžiantys naujausias tendencijas, išsiskiriantys savo dizaino unikalumu, savitumu ir nepriekaištinga kokybe, Jus lydės tiek renkantis apdailos medžiagas (grindis, gipso lipdinius, tapetus, sienų dekorą), tiek dekoro elementus, reikalingus namų interjero išbaigtumui – kilimai, vazonai, vazos, statulėlės, paveikslai, veidrodžiai, rėmeliai, džiovintų augalų kompozicijos ir dar daug kitų.

  Tiek mūsų interneto parduotuvėje, tiek „Šiaurės pandos“ apdailos ir dekoro namuose, kurie yra įsikūrę Alytuje, Naujoji g. 50, visuomet rasite platų apdailos medžiagų asortimentą naujai besikuriantiems, ar renovuojantiems savo namus, bei dizainerių kurtus interjero dekoro elementus, kuriant namų jaukumą ar dovanojant grožį kitam.

  Kviečiame apsilankyti mūsų salone Alytuje ar pasižvalgyti po internetinę parduotuvę ir išsirinkti sau tinkamą produktą, kuris džiugins Jus ne vienerius metus.

  Prenumeruoki mūsų naujienlaiškį ir Tau pirmam pranešime apie visas naujienas, naujai atvykstančius produktus ar išskirtines šiuo metu taikomas kainas.

  Labai laukiame komentarų, įžvalgų ar pasidalinimų socialinėje erdvėje, kad „Šiaurės panda“ galėtų augti, tobulėti ir džiuginti Tave!
    

       

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti