"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Cocoa | 200 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Cocoa | 200 ml.

  Kodas: DIF_Cocoa_200
  Kaina 57.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Cocoa" difuzorius. Lazdelės komplekte.
  Kiekis - 200 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  200 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau! 

  Jambo Cocoa - besiskleidžiantis švelnų kokoso riešuto aromatas, apgaubtas jazmino, paliekant lengvą vanilės saldumą, suteiks jūsų namams saldaus gaivumo ir ramybės... 

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Kokoso riešutas
  Vidurinės natos: Jazminas
  Bazinės natos: Vanilė

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 200 ml  

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti