"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Konoko | 500 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Konoko | 500 ml.

  Kodas: DIF_Konoko_500
  Kaina 169.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Konoko" difuzorius. Lazdelės komplekte.
  Kiekis - 500 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  500 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau! 

  Jambo Konoko iš exclusive kvapų linijos - tai ne kvapas, tai prabanga ir mistika. Tai tarsi pirmas žingsnis į paslaptingą ir svaiginantį pasaulį. Kvapų derinys, kurio esmėje slypi Jamaikos paslaptingumas, bei jausmas, lyg pradėtumėte savo ilgą kelionę į Konoko krioklius, kur gyvenimo grožis ir kvapai susipina į neatsiejamą harmoniją. Tai ne tik kvapas, tai kvietimas į nežinomą, svajonių ir stebuklų kupiną pasaulį. 

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Romas
  Vidurinės natos: Šafranas
  Bazinės natos: Agarmedis

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 500 ml  

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti