"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Masai Mara | 3000 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Masai Mara | 3000 ml.

  Kodas: DIF_MasaiM_3000
  Kaina 499.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Masai Mara" difuzorius. Lazdelės komplekte.
  Kiekis - 3000 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  3000 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau !

  MASAI MARA

  Pavadinimas pasako viską: šie kvapai visais atžvilgiais dvelkia prabanga ir leidžia patirti unikalią "Jambo" patirtį. Kad patikėtumėte, turite užuosti kvapą!

  Masai Mara, esantis 1500-2100 m aukštyje pietvakarių Kenijoje, Serengečio lygumos pakraštyje, yra gamtos rezervatas, kuriame susitinka nepakartojamas laukinių gyvūnų ir įspūdingų peizažų derinys.

  Jambo Masai Mara - kvapas iš exclusive linijos yra kaip unikali kelionė į šį gamtos stebuklą. Tai prabangus, gaivus ir šildantis aromatas, kuris atneša į namus kenietiškos savanos kvapą ir jame slypinčią išskirtinę patirtį. Tai ne tik kvapas, tai yra kaip tiesioginė pačio Masai Mara žavesio atspindys, sukuriantis šilumą, gaivumą ir jausmą, kad esate pačiame gamtos širdyje.

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Gvazdikėlis
  Vidurinės natos: Šalavijas, Tikmedis
  Bazinės natos: Baltasis tabakas

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 3000 ml   

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti