"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Namadgi | 3000 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Namadgi | 3000 ml.

  Kodas: DIF_Namadgi_3000
  Kaina 499.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Namadgi" difuzorius. Lazdelės komplekte.
  Kiekis - 3000 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  3000 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau !

  NAMADGI

  Namadži nacionalinis parkas yra tikrai unikali vieta Žemėje, o Jambo Namadgi - exclusive linija, perkelia šio stebuklingo kampelio kvapą, tiesiai į jūsų namus. Tai ne tik prabangus ir mistiškas kvapas, bet kvietimas į įspūdingų kalnų ir laukinių gamtovaizdžių pasaulį. Čia jūs rasite kvapą gniaužiančius vaizdus ir prisiminimus apie didilę laukinių gyvūnų įvairovę, o kiekvienas kvapas šioje linijoje yra tarsi gabalėlis Namadžio grožio, kurio aromatą galite jausti savo namuose. Tai ne tik kvapas, tai tiesiog kelionė per gamtos stebuklus.

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Kedras
  Vidurinės natos: Cinamonas
  Bazinės natos: Tonka

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 3000 ml   

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti