"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Peppara | 3000 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Peppara | 3000 ml.

  Kodas: DIF_Peppara_3000
  Kaina 439.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Peppera" difuzorius. Lazdelės komplekte
  Kiekis - 3000 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  3000 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau!

  Pepparos laukinė gamtos draustinis Indijoje - tai įspūdingas gamtos rezervatas. Šis kvapas nukels jus į nuostabią vietą, pilną neliečiamų miškų, laukinių gyvūnų ir įspūdingų panoramų.

  "Jambo" Peppara namų kvapas pasižymi stipriu citrusiniu aromatu, suteikiančiu jūsų namams energijos, šilumos ir ramybės pojūtį.

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Laimas
  Vidurinės natos: Kardamonas
  Bazinės natos: Baltasis muskusas

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 3000 ml   

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti