"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Sahara | 500 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Sahara | 500 ml.

  Kodas: DIF_Sahara_500
  Kaina 169.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Sahara" difuzorius. Lazdelės komplekte.
  Kiekis - 500 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  500 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau !

  SAHARA
  Galingas namų kvapo aromatas atsiskleidžiantis per muskato riešuto švelnumą, juodo odinio kailio eleganciją bei subtilias kakavos natas. Tai kvapas su stipriu rytietišku aromatu, praturtintu saldžia, pasinerti į šiltus ir švelnius dykumos prisiminimus kviečiančia nata. Tai yra prabangus kvapo pliūpsnis, kuris apgaubs kiekvieną erdvę šiluma ir elegancija.

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Muskato riešutas
  Vidurinės natos: Juoda oda
  Bazinės natos: Kakava

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 500 ml    

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti