"JAMBO" namų kvapų difuzorius - Yejele | 200 ml.

 • "JAMBO" namų kvapų difuzorius - Yejele | 200 ml.

  Kodas: DIF_Yejele_200
  Kaina 79.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  Jambo collections namų kvapo "Yejele" difuzorius. Lazdelės komplekte.
  Kiekis - 200 ml.

  Prekės ženklas
  JAMBO COLLECTIONS
  Namų kvapo tūris
  200 ml
 • Jambo kvapai prasideda kartu su talentingais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, vadinamąjame kvepalų gamybos epicentre.

  Kvapas yra vienas mūsų rafinuočiausias ir giliausių pojūčių. Kvapai formuoja net 75 % mūsų emocijų. Sutiksite, kad tai tikrai yra ne mažas skaičius. Štai kodėl yra svarbu, kad kiekvieno kambario kvapas būtų unikalus ir atitiktų jūsų nuotaiką. Kvapas turi būti toks, kuris sukuria ne tik malonumą, bet ir sukelia malonius prisiminimus, skatina jus svajoti ar mąstyti. Esminė kvapo paskirtis, suteikti malonius pojūčius.

  "Jambo" parfumerių kurti išskirtiniai kvapai net tik dovanoja tobulą kvapų ir patirčių harmoniją, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių elementų, derančių su Jūsų interjeru.

  Autentiški "Jambo" namų kvapai nukelia jus į kelionę per pasaulį... Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems ar sau ! 

  YEJELE

  Pavadinimas iš tiesų atsipindi prabangą ir unikalumą! Įkvėpimo semkitės Yejele "Turkio" paplūdimyje Mare saloje, tai tarsi kelionė į idilišką smėlio rojų. Baltas smėlis, žydras vanduo, palmių pavėsis ir žadą atimantis vaizdas...

  Jambo Yejele iš exclusive kvapų linijos, pristato prabangų, gaivų ir abejingų nepaliekantį aromatą. Tai ne tik kvapas, tai kaip ištrauka iš paties rojaus, skleidžianti svaigumo ir jaukumo jausmą, kurį galite pajusti ir savo namuose. Užuosti šį kvapą, tai kaip patirti nuostabų Yejele "Turkio" paplūdimio gaivą, nunešančią jus kartu su savimi. Tai tikrai neprilygstama "Jambo" patirtis! 

  Kvapo natos:

  Viršutinės natos: Nerolis
  Vidurinės natos: Eukaliptas
  Bazinės natos: Figa

  Difuzorius: stiklas, riešutmedis

  Kiekis: 200 ml  

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti