"Olive glow" Ester & Erik plonos žvakės 4 vnt. | 32 cm

 • "Olive glow" Ester & Erik plonos žvakės 4 vnt. | 32 cm

  Kodas: 03566-78
  Kaina 10.00 

   Šią prekę turime sandėlyje.

   Išparduota. Prekes pristatysime per 2 - 3 sav. 

  Į krepšelį 

  "Olive glow" spalvos plonos žvakės iš Ester & Erik. Paviršius matinis.
  Dydis - Ø 16 x 320 mm.

  Prekės ženklas
  ester & erik
 • Plonos žvakės yra tradicinės, klasikinės žvakės, žinomos ir naudojamos jau daugelį metų skirtingomis formomis bei aukščiais.

  Ester & Erik gamintojo sukurta plonosios žvakės interpretacija savaip, tai mažesnio skersmens populiariosios kūginės formos žvakės versija, išsiskirianti stiliumi formai ir elegancijai.
  Kaip ir visos kitos Ester & Erik pagamintos žvakės, plona žvakė turi kiek platesnę apatinę dalį, todėl ji tinka daugumai žvakidžių ir žvakių laikiklių. Šios plonos žvakės harmoningai dera su kitomis Ester & Erik klasikinėmis žvakėmis, puikiai sukuriant įvairias ir įspūdingas kompozicijas.

  Ester & Erik žvakės daugiau kaip 37 metus yra gaminamos Silkeborge, Danijoje įsikūrusioje gamykloje, kur žaliavų kokybės bei preciziškumas galutinei žvakės išvaizdai lemia produkto išskirtinumą rinkoje. Rankomis dažomos žvakės yra gaminamos tik iš 100% grynojo parafino vaško, kurį galima šildyti ir naudoti be jokių dirbtinių ingredientų pridėjimo. Žvakės dagtis yra pagaminta iš 100% grynos medvilnės, be švino. Žvakių, tiek dažai, tiek lako sluoksniai yra vandens pagrindo, todėl juose nėra nei acetono, nei anilino taip pat.

  Ester & Erik žvakės dėl savo puikios sudėties dega daug lėčiau ir net 30% ilgiau negu įprastinės rinkoje parduodamos žvakės.

  Sukurkite namų jaukumą bei pažadinkite savo gražiausius prisiminimus kurdami grožį su Ester & Erik gamintojo žvakėmis.  

  Spalva - Olive glow (78)
  Paviršius - Matinis
  Matmuo - Ø 16 x 320 mm.
  Degimo laikas - 5 h.
  Parduodama po 4 vnt.
  Gamintojas - Ester & Erik (Danija)

 • Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui

  privatumo politika

  Prenumeruok ir gauk 10% pirmam apsipirkimui prenumeruoti