GIPSO LIPDINIAI

  • Siekdami patenkinti net išrankiausio kliento poreikius, siūlome itin platų balto gipso gaminių asortimentą, kuris padės sukurti jaukų, elegantišką ir kartu labai estetišką dekoruojamų erdvių interjerą. Mūsų siūlomi gipso lipdiniai yra natūralios baltos spalvos, ją galite lengvai dažyti bet kuria kita spalva pagal savo skonį ar pasirinktą interjero stilių. Gipso dekoro dirbiniai yra pagaminti iš gipso keramikos naudojant stiklo pluoštą, kad būtų išlaikytas gipso dirbinių tvirtumas. Dėl šios technologijos dauguma mūsų teikiamų gipso dekoro elementų siūlomi net 3,5 metro ilgio, nes tai padeda greitai ir kokybiškai sumontuoti šiuos gaminius. Šiuo metu siūlome įsigyti įvairių formų ir stilių lubų karnizų, rozečių, pusinių ir visų kolonų, kitų gipso dekoro elementų. 

    Gipso dekoro užsakymui, kurių vertė ne mažesnė kaip 500 €, įvykdomi per 2-3 savaites. Mažesnių užsakymų įvykdymo trukmė - 1,5-2,5 mėn., jeigu tuo metu nėra užsakoma produkcija iš gamintojo.
    Dėl papildomos informacijos ar užsakymo pateikimo prašome kreiptis tel.: +370 698 09699 arba el. paštu.: siaurespanda@gmail.com